Ze względu na charakterystykę eksploatacji, obuwie stykające się z wieloma powierzchniami wspólnymi może przenosić rozmaite wirusy oraz bakterie. Z tego względu istotne jest jego zabezpieczenie przed wejściem do stref, w których posadzka jest zdezynfekowana i musi zachować całkowitą czystość. W takich miejscach najlepiej sprawdzą się specjalne automaty, które umożliwiają foliowanie butów. Dzięki nim można w łatwy sposób uniknąć przedostania się brudu z obuwia na oczyszczone podłoże.

W miejscach publicznych należy pamiętać o ograniczeniu dotykania powierzchni wspólnych. Znajdują się na nich nierzadko różne wirusy czy bakterie. Dlatego oferowana przez nas stacja do foliowania butów jest bezdotykowa. Do jej obsługi nie trzeba używać rąk – wystarczy umieścić obuwie w wyznaczonym do tego miejscu. Urządzenie jest wygodne w użytku i nie wymaga schylania się w celu nałożenia materiału ochronnego na stopy. Do jego działania nie jest konieczne wykorzystanie energii elektrycznej.

Folie na buty

Folie na buty zakładane są w pełni automatycznie i bezdotykowo, co sprawdza się przede wszystkim w placówkach medycznych: przychodniach, laboratoriach i klinikach. Stacje tego typu stosuje się też w obiektach wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i elektronicznym. Dobrym rozwiązaniem jest również bezdotykowe foliowanie butów w przedszkolach oraz specjalnych salach zabaw dla najmłodszych, gdzie zachowanie czystego podłoża jest niezwykle ważne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją oferowanej przez nas maszyny do nakładania ochraniaczy jednorazowych na obuwie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl