Opcje przeglądania
Przycisk "OPEN/CLOSE"
Czy zawiera baterie w zestawie?

Wyrzucanie odpadów do przeznaczonych do tego pojemników wiąże się przeważnie z koniecznością kontaktu z powierzchniami wspólnymi i tym samym narażeniem na działanie znajdujących się na nich bakterii czy wirusów. W miejscach publicznych najlepszym rozwiązaniem są z tego powodu kosze bezdotykowe na śmieci, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Są one wyposażone w specjalne czujniki podczerwieni reagujące na ruch. To właśnie dzięki nim zautomatyzowana pokrywa otwiera się dokładnie w momencie, gdy użytkownik chce wyrzucić śmieci do pojemnika.

Kosz bezdotykowy DZT-40-8 Kosz bezdotykowy DZT-40-8
Producent: Ninestars
Cena: 369,00 zł (netto: 300,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kosz bezdotykowy DZT-42-1 Kosz bezdotykowy DZT-42-1
Producent: Ninestars
Cena: 389,00 zł (netto: 316,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Kosz bezdotykowy DZT-49-8 Kosz bezdotykowy DZT-49-8
Producent: Ninestars
Cena: 409,00 zł (netto: 332,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Kosz bezdotykowy DZT-50-6 Kosz bezdotykowy DZT-50-6
Producent: Ninestars
Cena: 419,00 zł (netto: 340,65 zł )
szt.
zobacz więcej

Bezdotykowy kosz na śmieci sprawdza się przede wszystkim w biurach, placówkach medycznych czy różnego typu obiektach komercyjnych: restauracjach i hotelach. Dobrze jest jednak umieścić go także w swoim domu lub mieszkaniu. Ograniczenie kontaktu z powierzchniami wspólnymi pozwala zminimalizować ryzyko zakażenia np. koronawirusem SARS-CoV-2. Należy jednak pamiętać o zachowaniu higieny oraz wykorzystaniu środków ochrony osobistej, które również znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Bezdotykowy kosz na śmieci

Proponowane kosze bezdotykowe dostępne są w wielu wariantach. Różnią się od siebie nie tylko pojemnością, ale także kształtem i kolorem wykończenia poszczególnych elementów. Dzięki temu łatwo można dopasować je do wystroju pomieszczenia. Automatyczne otwieranie w połączeniu z doskonałą estetyką i jakością wykonania sprawiają, że korzystanie z kosza bezdotykowego jest łatwe i przyjemne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a w razie wątpliwości – do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl