W asortymencie naszej firmy dostępne są m.in. urządzenia manualne do dezynfekcji dłoni. W przeciwieństwie do wielu innych metod odkażania skóry rąk, dzięki zastosowaniu przycisku uruchamianego stopą, ryzyko przenoszenia szkodliwych drobnoustrojów zostało zredukowane do minimum. Jednocześnie stacje te cechują się efektownym designem, pasującym do wielu przestrzeni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sprzęty te znajdą szerokie zastosowanie w różnych miejscach w przestrzeni publicznej. Mogą być zamontowane zarówno wewnątrz obiektów (np. w galeriach handlowych czy przestrzeni biurowej), jak i na zewnątrz. Proponujemy również urządzenia zaprojektowane z myślą o najmłodszych – ustawione w przedszkolach, szkołach i innych miejscach, gdzie przebywają dzieci, zapewnią im łatwe i skuteczne odkażanie rąk. Swoim wzornictwem świetnie też wpasują się w przestrzeń, budząc ciekawość i zachęcając maluchy do skorzystania z nich.

Dzięki prezentowanym rozwiązaniom manualna dezynfekcja dłoni jest wysoce bezpieczna i gwarantuje efektywne usunięcie drobnoustrojów ze skóry dłoni. Ponadto stacje te można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl