Opcje przeglądania

Wirusy oraz bakterie przenoszą się głównie przez dotyk. Pandemia koronawirusa jednoznacznie udowodniła, że dbałość o higienę – w tym przede wszystkim o czystość dłoni – jest skutecznym sposobem na ograniczenie liczby zakażeń. Aby pozbyć się obecnych na skórze drobnoustrojów i zarazków nie wystarczy jednak wykorzystać standardowego mydła w kostce. Należyty poziom bezpieczeństwa mogą zagwarantować jedynie specjalne płyny dezynfekujące do rąk. Na tle konwencjonalnych produktów wyróżniają się one zmienionym i jednocześnie bardziej zaawansowanym składem. Obecne są tutaj takie substancje jak m.in. etanol oraz gliceryna. Płyn do dezynfekcji rąk może zawierać także różnego rodzaju kompozycje zapachowe, choć jest to cecha charakterystyczna produktów z wyższej półki.

Stop Virus Płyn do dezynfekcji dłoni - 5L Stop Virus Płyn do dezynfekcji dłoni - 5L
Producent: STOPVIRUS
Cena: 78,84 zł (netto: 73,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Stop Virus Płyn do dezynfekcji powierzchni trigger - 1L Stop Virus Płyn do dezynfekcji powierzchni trigger - 1L
Producent: STOPVIRUS
Cena: 21,38 zł (netto: 19,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Stop Virus Płyn do dezynfekcji rąk - 125ml Stop Virus Płyn do dezynfekcji rąk - 125ml
Producent: STOPVIRUS
Cena: 7,55 zł (netto: 6,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Stop Virus Płyn do dezynfekcji rąk trigger 1L Stop Virus Płyn do dezynfekcji rąk trigger 1L
Producent: STOPVIRUS
Cena: 21,38 zł (netto: 19,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Stop Virus Płyn do dezynfekcji tekstyliow trigger - 1L Stop Virus Płyn do dezynfekcji tekstyliow trigger - 1L
Producent: STOPVIRUS
Cena: 21,38 zł (netto: 19,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Stop Virus Płyn do tekstyliów - 5L Stop Virus Płyn do tekstyliów - 5L
Producent: STOPVIRUS
Cena: 78,84 zł (netto: 73,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Płyny do dezynfekcji dla każdego

W przygotowanej przez nas ofercie asortymentowej znajdą Państwo środki do dezynfekcji rąk i powierzchni o pojemnościach wynoszących od 125 ml do 5 l. Najmniejszy płyn do dezynfekcji z pewnością sprawdzi się podczas użytku codziennego, ponieważ bez żadnych problemów zmieści się w torebce czy też w kieszeni. Większe pojemności natomiast przeznaczone są dla właścicieli hoteli, galerii handlowych i właścicieli budynków użyteczności publicznej, którzy z przyczyn oczywistych muszą liczyć się ze znacznie szybszym zużyciem konkretnego specyfiku. Każdy oferowany przez nas preparat bakteriobójczy przed dopuszczeniem do użytku został poddany serii rygorystycznych tekstów. Dlatego też możemy zagwarantować, że preparaty do dezynfekcji są całkowicie bezpieczne dla skóry i nie wywołują żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Preparaty bakteriobójcze - płyny do dezynfekcji rąk

Nie mamy wątpliwości, że rozprzestrzeniający się po świecie wirus całkowicie zmienił dotychczasowe normy zachowania się w przestrzeni publicznej. Regularna dezynfekcja rąk pomaga zadbać nie tylko zdrowie konkretnego człowieka, ale także wszystkich, którzy mają z nim stały kontakt. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Państwu wybrać optymalny płyn do dezynfekcji rąk lub powierzchni w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz szybką wysyłkę towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl