Odpowiednia higiena dłoni jest najprostszym sposobem ochrony przed infekcją czy też zakażeniem. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych specyfików – w tym przede wszystkim specjalistycznych płynów. Bardzo ciekawą alternatywę stanowią jednak coraz popularniejsze żele do dezynfekcji rąk. Czym różnią się od swoich standardowych odpowiedników? Co do zasady – są one gęstsze i bardziej lepkie. Wysokiej jakości antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk zawiera również nieco niższe stężenie alkoholu niż płyny. Różnice wynoszą zazwyczaj około 15%. Dodatkowo często jest wzbogacony o substancje pielęgnujące, takie jak m.in. pantenol, gliceryna czy aloes. Głównym zdaniem tego typu dodatków jest ochrona skóry rąk przed nadmiernym wysuszeniem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zalety żelu do dezynfekcji

Dużą zaletę produktów stanowi również możliwość ich stosowania bez użycia wody, a szczegółowiej rzecz ujmując – bez konieczności spłukiwania dłoni za jej pomocą. Wystarczy nałożyć niewielką ilość preparatu i dokładnie go wetrzeć, pamiętając jednocześnie o miejscach między palcami. Sprawia to, że każdy żel do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu może być postrzegany w kategoriach najprzydatniejszego z dostępnych na rynku rozwiązań. Decydując się na skorzystanie z oferty przygotowanej przez naszą firmę, zyskują Państwo dostęp do najwyższej klasy wyrobów w pojemnościach wynoszących od 125 ml aż do 5 l. Mniejsze opakowania – jako że zmieszczą się w kieszeni lub w torebce – z pewnością sprawdzą się poza domem. Taką buteleczkę można mieć zawsze przy sobie.

Antybakteryjne żele do dezynfekcji rąk

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla klientów liczy się bezpieczeństwo. Dlatego też znajdujące się w naszym asortymencie preparaty do dezynfekcji, w tym żele antybakteryjne, spełniają wszystkie najważniejsze normy, a przed oddaniem do użytku zostały poddane rygorystycznym testom dermatologicznym. Jeżeli zatem zależy Państwu na fachowej obsłudze, dużym wyborze oraz atrakcyjnych cenach, serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jako doświadczeni specjaliści jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko najwyższy standard obsługi, ale także indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl